A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Новини

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

З Днем захисту дітей сьогодні ми поспішаємо привітати кожного малюка. Дитинство – це чудова пора, тому нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їхню підтримку і захист від усіх життєвих негараздів. Нехай кожен малюк живе в мирі та злагоді!

15:46 01.06.2022

ЩИРІ ВІТАННЯ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ 2021-2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Дорогі школярі, останній дзвоник, який пролунав у закладах освіти нашої громади, підвів підсумки навчального року та ознаменував подолання чергової сходинки у Вашому житті. Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.

15:40 01.06.2022

ПРИЙМІТЬ ВІТАННЯ!

Сьогодні святкує день народження заступниця начальниці відділу освіти Нехворощанської СТГ Яна Григорівна ЛЕВАДНА.

08:37 27.04.2022

Онлайн-конкурс  "Здорове покоління - майбутнє України"

Полтавське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України запрошує взяти участь в обласному онлайн-конкурсі  "Здорове покоління - майбутнє України".

13:10 18.03.2022

Щодо отримання інформації про документи, що засвідчують підвищення кваліфікації у Полтавській академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації від 17.03.2022 р. № 03.02-18/265, повідомляємо про можливість отримання інформації про документи, що засвідчують підвищення кваліфікації у Полтавській академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського (раніше – Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського) на офіційному сайті академії за посиланнями: свідоцтва – http://pano.pl.ua/n-v-poippo/perelik-vydanykh-dokumentiv-svidotstva; сертифікати – http://pano.pl.ua/n-v-poippo/perelik-vydanykh-dokumentiv-sertyfikaty

13:28 17.03.2022

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ  «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України». Щоденно у закладах освіти о 9:00 буде проводитися загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

10:28 17.03.2022

Про особливості організації навчання учнів з числа внутрішньо переміщених осіб

 Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 №1/3371-22 „Про організацію освітнього процесу” учні з числа внутрішньо переміщених осіб можуть тимчасово відвідувати заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування. Зарахування учнів з числа внутрішньо переміщених дітей відбувається на підставі наказу керівника закладу загальної середньої освіти про зарахування на тимчасове відвідування закладу, підставою для видачі такого наказу є заява одного з батьків (або осіб, що їх заміняють). Що стосується обліку таких дітей,  вносити учнів з числа внутрішньо переміщених осіб до основного спискового складу є недоцільним, оскільки вони обліковані в інших закладах освіти. Навчальні досягнення таких учнів рекомендовано облікувати в окремих журналах для видачі їм (за вимогою) витягу з оцінками для пред’явлення в заклад освіти за постійним місцем проживання. Що стосується учнів випускних класів, яким необхідні документи про базову середню та повну загальну середню освіту і, які не матимуть можливості повернутися до закладів загальної середньої освіти в яких навчалися, то у разі відповідного звернення, можна організувати для них навчання за екстернатною формою відповідно до Положення про індивідуальну форму здобуття повної загальної середньої освіти від 12.01.2016 (зі змінами).

09:03 15.03.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень