A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту
Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ НЕХВОРОЩАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 02.10.2021 10:26
Кількість переглядів: 36

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя!

Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерна прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим орієнтиром.

Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, за свою професійну підготовку, своє право носити це високе й почесне звання - Учитель.

В умовах суперечливого сьогодення все це дається непросто. Та радує те, що, не зважаючи на всілякі труднощі, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до дітей та до обраної справи, за самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим.

Від усього колективу відділу освіти бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

З повагою – Ірина ШЕРСТЮК,

начальниця Нехворощанського відділу освіти


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень