СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР ВІД Parimatch Foundation Ukraine

Дата: 08.08.2022 08:59

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation Ukraine, місією якого є покращення здоров'я та добробуту суспільства через забезпечення рівних можливостей і доступу до занять спортом для дітей, продовжує надавати інвентар закладам освіти.

Наразі 30 закладів освіти України мають можливість отримати інвентар, яким зможуть користуватися на уроках фізичної культури.

Кожен набір адаптований для модульної системи НУШ, містить необхідне сучасне спорядження для уроків фізкультури, занять спортом і проведення активного дозвілля.

Для того, щоб отримати один із 30 спортивних наборів від Parimatch Foundation необхідно:

- заповнити заявку bit.ly/3Spq7zS;

- аргументувати, чому саме ваш навчальний заклад має бути забезпечений новим спорядженням, як це покращить уроки фізичного виховання та спортивну активність учнів.

Заявку можна подати до 12 серпня (включно), після чого комісія визначить школи, які отримають набір. Про результати буде повідомлено до 18 серпня.

Пріоритет у розподілі надається освітнім закладам із гострою потребою у спортивному інвентарі.

Докладніше: bit.ly/3OZ4IdN

#ЗагальнаСередняОсвіта #Спорт