ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

13 травня збірна команда Нехворощанської ТГ (учні Нехворощанського ліцею та Маячківського ЗЗСО) взяла участь у змаганнях з легкоатлетичного кросу в рамках V Гімназіади Полтавщини, які відбулися у м. Пирятині. За результатами змагань Іванна ШЕЛЕМБА посіла третє місце в особистій першості, а команда четверте місце у загальному заліку. Вітаємо наших спортсменів з гарними результами та бажаємо успіхів у подальших змаганнях.

09:38 16.05.2023

ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

21 квітня, у рамках підготовки до участі в V обласній Гімназіаді, відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів Нехворощанської ТГ. Свої можливості у цьому нелегкому виді спорту показали юнаки та дівчата з Маячківського, Соколовобалківського ЗЗСО та Нехворощанського ліцею.

14:48 25.04.2023

ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

31 березня на базі Нехворощанського ліцею відбувся Турнір з міні-футболу серед юнаків 2010 р.н. (і молодші). У змаганнях також взяли участь гості з сусідніх громад - спортивні команди Руденківського ліцею Новосанжарської селищної ради та Гупалівського ліцею Чернеччинської сільської ради.  Турнір відбувався за коловою системою. Гра була захоплюючою та динамічною. За результатами проведених матчів маємо такі результати: Руденківка-Гупалівка 2:1, Нехвороща-Гупалівка 3:0. Вирішальна гра між командами Нехворощанського та Руденківського ліцеїв завершилася нічиєю 0:0,тому переможців визначали за додатковими результатами (гол+пас).

14:17 04.04.2023

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ

24 березня, в рамках підготовки до Першості Полтавської області, на базі Нехворощанського ліцею, відбулися спортивні змагання з міні-футболу серед учнівської молоді нашої громади. Участь у товаристському матчі взяли команди Соколовобалківського, Маячківського закладів освіти та Нехворощанського ліцею. За результатами змагань кращими гравцями визнано - Волошина Костянтина (Соколовобалківський ЗЗСО), Шелембу Євгена, Холодну Анастасію, Телятник Варвару (Маячківський ЗЗСО), Педину Антона та Пелипенко Давида (Нехворощанський ліцей). Усі команди та кращі гравці нагороджені грамотами відділу освіти за участь у змаганнях. Дякуємо учням за любов до спорту та наполегливість, а вчителям фізичної культури Андрію ЧОРНОБАЮ та Ростиславу ЯЛОВЕЗІ за якісну підготовку спортсменів. Також на грі були присутні головний спеціаліст відділу освіти Інна БРЕДУН й інструктори з фізичної культури ВОМС Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ та Іван КРАВЦОВ.

14:11 27.03.2023

ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ V ГІМНАЗІАДИ ПОЛТАВЩИНИ

04 лютого учнівська спортивна команда нашої громади, яка сформована на базі Нехворощанського ліцею, взяла участь у Зональних змаганнях V Гімназіади Полтавщини з баскетболу 3х3 2023 року.

15:38 06.02.2023

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Команда Нехворощанської ТГ "Оріль 14+" продовжує участь у змаганнях з міні-футболу на Першість Новосанжарської ТГ. Цього разу наші спортсмени провели чергові зустрічі з командами "Дружба", "Юність 14+" та "Ветерани 40+". Не зважаючи на доволі юний вік (8-9 класи), наші футболісти майже не поступаються у майстерності більш досвідченим учасникам команд-суперників.

15:35 06.02.2023

ОБЛАСНІ З МАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

8-9 грудня у м. Карлівка, на базі Карлівського ліцею №3, проходили 45 Обласні змагання зі спортивного туризму серед працівників освіти і науки Полтавщини. Нехворощанську громаду представляли педагоги Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. імені академіків Левицьких - Софія ДИРЯГА, Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст. - Ростислав ЯЛОВЕГА, Нехворощанського ліцею - Марина РУБАН-ШЕРСТЮК, інструктор з фізичної культури та спорту відділу освіти Олександр САВЧЕНКО. В особистих змаганнях наші спортсмени отримали такі результати: Савченко О. - 13 із 17, Рубан-Шерстюк М. - 6 із 25, Диряга С. - 17 із 25, Яловега Р. - 9 із 17. У командних: Савченко О., Рубан-Шерстюк М. - 11 з 20, Яловега Р., Диряга С. - 15 із 20. Дякуємо нашим освітянам за участь у змаганнях. Бажаємо подальших успіхів!

09:19 30.12.2022

Участь у другій лізі відкритого Чемпіонату з міні-футболу

03 грудня 2022 р. спортивна команда «ЮНІОР» Нехворощанської ТГ розпочала участь у другій лізі відкритого Чемпіонату з міні-футболу Новосанжарської селищної ради. Приємно зазначити, що наша команда завершила першу зустріч з переможним рахунком 6:2. Вітаємо учасників команди з прекрасним початком та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

09:41 09.12.2022

Обласні змагання з міні-футболу серед юнаків

25 листопада 2022 р. спортивна команда Нехворощанської ТГ взяла участь в обласних змаганнях з міні-футболу серед юнаків. Гра була проведена у м.Кобеляки. За результатами наша команда посіла четверте місце. Дякуємо учасникам команди за популяризацію спорту серед молоді громади та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

09:35 09.12.2022

Змагання по футзалу серед дівчат

22 листопада футбольна команда Нехворощанської ТГ взяла участь у змаганнях по футзалу серед дівчат, в рамках обласної Гімназіади Полтавщини. За першість боролися 4 команди. Всього було зіграно 4 гри, за підсумками яких, команда дівчат нашої громади посіла призове 3-тє місце!

13:16 08.12.2022