І ЕТАП КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН

Дата: 30.12.2022 09:40

20 грудня, з метою розвитку наукового світогляду, пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді, у нашій громаді було проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Захист наукової роботи відбувся з базової дисципліни «Фізика», у секції наукового відділення технічних наук «Електроніка та приладобудування». Учасником та переможцем конкурсу став Ярослав ГОГУЛЯ, учень 10 класу Нехворощанського ліцею, тема роботи якого "Вимірювання тепловтрат внаслідок теплового випромінювання" на даний час є дуже актуальною.

Вітаємо Ярослава з перемогою та бажаємо успіхів на обласному захисті роботи. Висловлюємо щиру подяку науковому керівнику Ярослава - Богдану Олеговичу МОСКАЛЕНКУ за прекрасну підготовку учасника, організацію І етапу захисту роботи та популяризацію наукової діяльності серед учнівської молоді нашої громади!

Заступник начальника відділу освіти                                                        Яна ІЛЬЧЕНКО