Публічні закупівлі №13 «Обґрунтування_Шкільні меблі для навчальних закладів»

Тип документу: Публічні закупівлі
Дата: 08.12.2023
Номер документу: 13
Назва документу: Обґрунтування_Шкільні меблі для навчальних закладів
Прикріплені файли:
  1. Обґрунтування предмета закупівлі.Шкільні меблі для навчальних закладів (0.02 МБ)

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

НЕХВОРОЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

с. Нехвороща, вул. Центральна, 91,  Полтавський район, Полтавська область

код ЄДРПОУ 43724001,  E-mail: vo-nehvoroshcha@ukr.net

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі:

Шкільні меблі для навчальних закладів згідно коду ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі ( Стіл учнівський 1-місний з полицею, стілець полозковий); очікувана вартість закупівлі 91 140 грн 00 коп.

Мета проведення закупівлі:  Для покращення матеріального забезпечення для Нехворощанського ліцею с.Нехвороща, Полтавського району, Полтавської області, передбачено придбання сучасних шкільних меблів для закладу ( столів зі стільчиками ) для учнів Нехворощанської ТГ.

Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області

Код ЄДРПОУ: 43724001

Вид процедури: Закупівля без використання електронної системи

Шкільні меблі ( Стіл учнівський 1-місний з полицею, стілець полозковий) згідно коду ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі. Очікувана вартість предмета закупівлі 91 140 грн. (Дев’яносто одна тисяча сто сорок гривень 00 копійок) грн. Без ПДВ.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Вимоги до меблів визначаються відповідно до санітарного законодавства та національних

стандартів України. Поставка товару здійснюється виключно транспортом Постачальника. Приймання та передача товару по кількості проводиться відповідно до товарно-супровідних документів; по якості – відповідно до документів, що засвідчують якість товару. Товар поставляється в розібраному вигляді.

Розмір бюджетного призначення та очікувана вартість на закупівлю Шкільні меблі ( Стіл учнівський 1-місний з полицею, стілець полозковий) згідно коду ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі визначений виходячи із вартості аналогічних закупівель.