РОЗПОЧАТО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ШКІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Дата: 05.11.2020 16:52

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ, ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ, ЖИТЕЛІ ПОЛТАВЩИНИ!
До вас звертаються лідери учнівського самоврядування Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Ми не чарівники, але мріємо створити новий освітній простір у вестибюлі школи, який буде яскравим та комфортним, мотивуватиме до навчання, створюватиме гарний настрій, зробить вестибюль стильним, цікавим і таким, куди дітям захочеться повертатися. Нова українська школа має бути красива і креативна! Ви з нами?!
Підтримайте своїм голосом ініціативність та творчі зусилля нашого юного покоління!
Проєкт №14 «Мотивуючий простір для щасливих дітей»
Автор:Ткаченко Ярина, учениця 10 класу
Реалізація проєкту передбачає створення комфортних зон для відпочинку та розвитку:
– мультимедійний комплекс – для презентацій під час проведення зустрічей;
– книжкові полиці буккросингу – для популяризації читання, розширення кола спілкування;
– шахові столи, пуфи, дивани – для відпочинку у WI-FI зоні.
ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ

– Голосування за проєкти шкільного громадського бюджету здійснюється лише в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», «MobileID», електронного цифрового підпису, або інших методів ідентифікації особи. (через Приват24)
– Підтримати ініціативи може одна особа (будь-який мешканець Полтавської області, якому виповнилося 14 років)
Пам’ятайте, цей проєкт написали діти .
Це їхня мрія.
Кому, як не вам, дорослим, потрібно допомогти її втілити.
Зробити це легко , варто лише “віддати свій голос”.
Немає різниці – ви живете у Полтаві , в Соколовій Балці, чи іншому населеному пункті, як давно закінчили школу, де навчаються ваші діти. Головне – підтримати наших лідерів , дати їм шанс на перемогу!