ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОТГ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 18.11.2020 21:14

Шановні односельці!

Як відомо, підступна коронавірусна хвороба не оминула нашої громади, випадки захворювань уже зафіксовані й на нашій території. В результаті Соколовобалківський ЗЗСО вже перейшов на дистанційне навчання, інші заклади освіти поки що працюють у звичному режимі. Але для того, щоб ситуація не ускладнювалася, щоб не довелося закривати усі школи й дитсадки на карантин, звертаюся до кожного жителя нашої громади з проханням бути максимально відповідальними та свідомими. Пам'ятати, що тільки ми самі можемо мінімізувати поширення COVID-19 на території ОТГ. Для цього прошу вас зберігати спокій і неухильно дотримуватись особистої гігієни та правил карантину. Прошу без нагальної потреби не виходити на вулицю, не відвідувати громадські місця, перебувати на самоізоляції, не забувати про носіння масок і т.п. Особливо це стосується тих людей, чиї родичі вже відчули симптоми захворювання. Тож не будьмо байдужими один до одного! Краще сьгодні дотримуватися карантинних заходів, ніж завтра знову перейти до режиму жорсткого карантину.

Прошу особливою увагою охопити вразливі категорії населення – людей похилого віку, батьків, бабусь і дідусів. Соціальна ізоляція для них – питання здоров’я й життя.

Шановні батьки, бережіть своїх дітей, обмеживши перебування їх на вулицях у вільний від навчання час.

Я щиро вдячний кожному з вас за розуміння, за відповідальність і дисципліну в умовах карантину.

Упевнений, що разом ми неодмінно вистоїмо, переживемо ці важкі часи й невдовзі повернемось до звичного ритму життя.

Бережіть себе та своїх рідних, будьте здорові!

З повагою – голова ОТГ Віктор ДУБОВИЧ