ДІТИ ЛЮБЛЯТЬ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Дата: 01.12.2020 10:26

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets). Ідея про його заснування була озвучена на Міжнародному конгресі прибічників руху в захист природи, що проходив у Флоренції в 1931 році.

Метою свята є виховання у людей почуття відповідальності за все живе на планеті, у тому числі за домашніх тварин. Не дивно, що девізом цього дня стали слова Маленького Принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: “Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив”... Тож маленькі вихованці Андріївського ЗДО "Дзвіночок" в черговий раз пригадали свої обов'язки щодо домашніх тварин. Із задоволенням розповідали про своїх улюбленців ляльці Маші. Грали у дидактичні ігри "Знайди малюкові маму", та вчилися складати невеличкі розповіді відповідно отриманих картинок (зображення). А ліплення улюбленої тваринки усіх малят подарувало позитивні емоції. Провели сюжетну гру "Ферма". Казкова гостя переконалася, що діти дуже добре знають домашніх тварин та яку користь вони нам приносять, як їх захищати та доглядати за ними!