"УКРАЇНСЬКЕ НОВОРІЧЧЯ"

Дата: 31.12.2020 11:06

Під такою назвою проходила гра, в яку з радістю поринули учні Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст. А ще вони влаштували святкові ігри на теми  «Новий рік вже на порозі», «В пошуках новорічних подарунків», «Новорічна зірка бажань», «Мандариновий квест».

Учні школи з нетерпінням чекали дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка. Ніякі карантинні обмеження не зіпсували радісного, святкового настрою.

Діти не тільки перевірили свої знання про новорічно-різдвяні традиції, а здобули нові, пофантазували, долучилися до вікторин, конкурсів, розваг.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій. Але головною родзинкою свят стали солодкі подарунки від благодійників - Полтавської газонафтової компанії та ТОВ «Сокіл».

Адміністрація закладу висловлює подяку за підтримку, небайдужість до дітвори і щиро вітає всіх з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай домівки повняться радістю та достатком. Міцного здоров'я, здійснення найзаповітніших мрій!