ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

Дата: 22.01.2021 16:47

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності.

Незважаючи на карантинні обмеження, відзначили День Соборності України і учні Соколовобалківської школи.

Діти з захопленням долучились до онлайн заходів: годин спілкування, ігор, квестів

«Ми дружні та єдині – ми діти України», «Захід, схід – одна країна! Це соборна Україна»,

«І обнялися береги одного вічного народу»,

«Соборна Україна: від ідеї до життя», «Возз’єднались в ті далекії роки наші предки навіки»,

«Діти єднають Україну».

Разом, однією командою, учні і вчителі створювали презентації, брали участь в онлайн вікторинах, роздумували над питаннями з історії, народознавства, географії, подорожували маршрутами творення незалежної України, виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття соборність.

Учасники згадали страви національної кухні, найдавніші знаки та символи, народні пісні та їх виконавців.

Діти вкотре переконались, що запорука духовно багатої, вільної і демократичної Батьківщини - єдина, Соборна Україна.