АГІТБРИГАДА-2023

Дата: 29.03.2023 09:21

24 березня відбувся І (місцевий) етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» серед учнів загальноосвітніх закладів нашої громади. Цього року команди агітбригад готували виступи на тему «Луки мого дитинства».

За результатами конкурсу переможцями І етапу стала команда "ЕКО-СТАР" Нехворощанського ліцею! Вітаємо учасників з перемогою та бажаємо успіхів у ІІ обласному етапі. Щиро дякуємо керівнику агітбригади Марині РУБАН-ШЕРСТЮК за підготовку учнів та організацію участі у конкурсі.

Висловлюємо подяку адміністрації Нехворощанського ліцею за те, що незважаючи на складні умови навчання, які спричинені воєнним станом в країні, завжди знаходять час і можливості для різностороннього розвитку учнів та залучення їх до участі в конкурсах за різними інтересами.

Відео з виступом екологічної агітбригади "ЕКО-СТАР" можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=QwtQFSiRW-E

Заступник начальника відділу освіти                            Яна ІЛЬЧЕНКО

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)