МАЙСТЕР-КЛАС ВІД ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ

Дата: 07.04.2021 20:19

«Виготовлення українського національного оберегу із солоного тіста» - під такою назвою в Нехворощанському будинку дитячої та юнацької творчості пройшло відкрите заняття, яке для членів комісії відділу освіти нашої ТГ з атестації педагогічних працівників провели дівчатка-одинадцятикласниці, вихованці гуртка «Забава». Перед тим його керівник Олена Миколаївна ІОПА, застосовуючи інтерактивну дошку, познайомила присутніх з картками послідовності виготовлення виробів з солоного тіста, розповіла про українські символи-обереги: легенду про солов’я; про діда й бабу, котрі символізують зв’язок між старшим і молодшим поколіннями; про хату як мікрокосмос у нашому макрокосмосі, тощо.

Потім діти навчали, як готувати солоне тісто, як з нього виліпити деталі майбутнього оберегу, і в ході цього пояснювали всі тонкощі створення сувеніру. А насамкінець присутніх чекав несподіваний сюрприз: всі сирі вироби за хвилину перетворилися у «чарівній скриньці» на готові, яскраво розфарбовані й лаковані обереги. Їх членам атестаційної комісії подарували на згадку.