В ГОСТІ ДО БЕРІЗКИ

На вулиці - чудова золота осінь. Так і манить на прогулянку. Жовтим кольором розмалювала берізку. Тож сьогодні вихованці Андріївського ЗДО "Дзвіночок" на занятті обговорювали казку видатного українського педагога В. СУХОМЛИНСЬКОГО "Як берізка листя роздарувала". Вчились відповідати на запитання повним реченням. Потім ходили в гості до свого березового парку, спостерігали за берізками, обговорювали, які зміни з ними відбулися. Обіймали деревця, щоб набратися сили та здоров'я. А на прощання, щоб берізки не сумували, діти подарували їм пісеньку. Вже після прогулянки малята виготовили аплікацію "Одягни берізку".

19:52 06.11.2020

Колективна аплікація "Кошик з овочами"

Весело й цікаво живе малеча у Соколовобалківському ЗДО "Берізка". Щодня то вантажівки з листям виготовляють, то осінні балеринки малюють, а сьогодні виготовляли аплікацію "Кошик з овочами". І хлопчики, й дівчатка працювали старанно.

19:45 06.11.2020

ЗАПРОШУЄМО  НА  РАДІОДИКТАНТ

Щороку 9 листопада, у День української писемності та мови, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, у нашій державі проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

19:28 06.11.2020

РОЗПОЧАТО ГОЛОСУВАННЯ ЗА ШКІЛЬНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

ШАНОВНІ УЧНІ, БАТЬКИ, ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ, ЖИТЕЛІ ПОЛТАВЩИНИ! До вас звертаються лідери учнівського самоврядування Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Ми не чарівники, але мріємо створити новий освітній простір у вестибюлі школи, який буде яскравим та комфортним, мотивуватиме до навчання, створюватиме гарний настрій, зробить вестибюль стильним, цікавим і таким, куди дітям захочеться повертатися. Нова українська школа має бути красива і креативна! Ви з нами?! Підтримайте своїм голосом ініціативність та творчі зусилля нашого юного покоління! Проєкт №14 «Мотивуючий простір для щасливих дітей» Автор:Ткаченко Ярина, учениця 10 класу Реалізація проєкту передбачає створення комфортних зон для відпочинку та розвитку: – мультимедійний комплекс – для презентацій під час проведення зустрічей; – книжкові полиці буккросингу – для популяризації читання, розширення кола спілкування; – шахові столи, пуфи, дивани – для відпочинку у WI-FI зоні. ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ

16:52 05.11.2020