ЗВОРУШЛИВИЙ ЛИСТ ЗІ СХОДУ

Радісно чути слова вдячності від волонтерів та захисників України, які напередодні Дня Святого Миколая отримали від учнів Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів посилку з новорічними листами та подарунками.

14:29 22.12.2020

ПІЗНАВАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ХІМІЇ

18 грудня у Маячківському ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіків Левицьких відбувся останній день тижня хімії. Його назвали «День моди і здоров’я ». Спочатку учні разом з учителями здійснили дегустацією напоїв, які щодня вживаємо на вибір - чай чорний, зелений, трав’яний, а також кава, сік. Пригощання звичними напоями супроводжувалося коментарями, адже ці речовини мають свої як позитивні, так і негативні якості. Завершилося дійство неперевершеним дефіле у костюмах з поліетилену, паперу, фольги та інших матеріалів, які ми відносимо до категорії екологічних проблем (костюми учні виготовили разом з класними керівниками).

14:25 22.12.2020

ФУТБОЛЬНІ  ТРЕНУВАННЯ

Не зважаючи на карантин, спортивне життя у навчальних закладах продовжується. Крім уроків фізкультури, діти активно тренуються з різних видів спорту.

09:34 21.12.2020

ВІТАЄМО!

Сьогодні день народження святкує інструктор-методист з фізичної культури та спорту нашої ОТГ Володимир Олександрович ДЕГТЕРЕНКО.

10:00 20.12.2020

ПРИЙМІТЬ  ВІТАННЯ

Шановні педагоги, працівники навчальних закладів нашої громади, любі наші діти!

16:37 18.12.2020

ПОДАРУНКИ від фірми СТОВ "ГОВТВА"

Їх одержали учні Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких. Це солодощі напередодні свята Святого Миколая.

09:14 18.12.2020

СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ

Їх одержали від Полтавської газонафтової компанії і вихованці ЗДО "Сонечко" Лівенського НВК. "Щиро вдячні нашим спонсорам за солодкі новорічні подарунки і зичимо всім працівникам компанії здоров'я, щастя, процвітання у Новому 2021 році!" - пише адміністрації НВК на своїй сторінці у Facebook.

09:06 18.12.2020

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

У Соколовобалківському ЗДО "Берізка" відкрито виставку "Ялинковий хоровод". Щиро дякуємо батькам,роботи просто казкові!!! Окрема дяка за прикраси для кімнат!!! Ваша наполегливість та старання створять для малят святковий настрій!!! Ви молодці!!!

09:04 18.12.2020

"ЗОНА МУЖНОСТІ. ДОНБАС"

У Соколовобалківському ЗЗСО І-ІІІ ст. завершилася акція «Відправ посилку солдату!" Адреса: "Зона мужності. Донбас».

08:47 18.12.2020