НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС ЗБИРАЄ ЛЮБИТЕЛІВ

Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Тепер і жителі Соколової Балки та навколишніх сіл мають можливість спробувати свої сили у грі. Любителі настільного тенісу тричі на тиждень – щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці, починаючи з 18-ї години, збираються у приміщенні Соколовобалківського будинку культури, аби з користю провести своє дозвілля й насолодитися змаганнями, а також підготуватися до турніру. Це стало можливим завдяки депутату нашої ОТГ Володимиру Івановичу Замулі, який придбав для односельців тенісний стіл.

09:08 03.12.2020

ВІТАЄМО !

Сьогодні особистий день народження святкує директор комунального закладу «Нехворощанський БДЮТ» Тетяна Федорівна ЛЕЩЕНКО.

08:32 03.12.2020

Флеш-моб "СНІДу - Ні!"

1 грудня світова спільнота відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

09:18 02.12.2020

МАТЕМАТИЧНИЙ БРЕЙН-РИНГ

З математичної гри "Брейн-ринг" розпочався цей тиждень для учнів 5-9 класів Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіків Левицьких. Підготувала гру вчитель математики Світлана Михайлівна КУЦЕНКО. Було дуже цікаво, діти із задоволенням взяли участь у грі й завершили її з піднесеним настроєм, переконавшись, що математика - дуже цікава наука!

10:52 01.12.2020

ДІТИ ЛЮБЛЯТЬ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день тварин (World Day Pets). Ідея про його заснування була озвучена на Міжнародному конгресі прибічників руху в захист природи, що проходив у Флоренції в 1931 році.

10:26 01.12.2020

ВІТАЄМО !

Сьогодні день народження святкує культорганізатор, керівник гуртків Нехворощанського БДЮТ Валентина Миколаївна ЖОВТА.

10:24 01.12.2020

Голодомор 1932- 1933 років – найбільша історична катастрофа України ХХ ст.

Ми, українці, повинні пам'ятати про трагічні сторінки нашої історії, щоб вони більше не повторювалися. У Маячківському ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. академіків Левицьких для учнів 1-11 класів були проведені виховні години на тему: "Ми пам'ятаємо". Учні та вчителі закладу вшанували світлу пам'ять усіх загиблих...

10:54 30.11.2020

ВЕСЕЛО, ЦІКАВО І З КОРИСТЮ

Саме так проводять свій час вихованці Андріївського ЗДО "Дзвіночок". Сьогодні, приміром, у них було інтегроване заняття з математики. Закріплення геометричних фігур (форма, колір, величина від найбільшого до найменшого) разом з казковими героями. Потім - перегляд казки "Зайчикова хатка" (настільний театр). Аплікація з геометричних фігур іллюстрація до казки... Прогулянка))).

22:10 24.11.2020

ЯСКРАВО, ЕСТЕТИЧНО, ПАТРІОТИЧНО

За останній рік опорний заклад "Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ст." спільними зусиллями трішки оновився: пофарбовано коридори, сходи, стелю; зроблений ремонт в класних кімнатах; стіни замайоріли яскравими малюнками та оздобленням; відремонтовано актовий зал і цей список можна продовжувати, адже колектив закладу не зупиняється і продовжує робити все можливе, щоб школа була ще кращою.

22:06 24.11.2020