ЗУСТРІЧ З ДІДОМ МОРОЗОМ

У Нехворощанському ЗДО "Сонечко" відбулося свято Нового року. Вихованці танцювали біля ялинки, співали новорічні пісні, розповідали віршики. На свято завітав Дід Мороз, який обдарував малечу солодкими подарунками. Позитивна атмосфера створила для вихованців веселий настрій та залишила чудові враження. Після новорічного свята малеча мала змогу сфотографуватися біля новорічної фотозони.

11:05 31.12.2020

Реєстрація на пробне ЗНО-2021

Розпочнеться вона 5 січня і триватиме до 19 січня включно, тестування відбудуться 10 квітня. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального  центру оцінювання якості освіти.

09:15 29.12.2020

СУМУЄМО...

Колектив Андріївського ЗДО " Дзвіночок " глибоко сумує з приводу передчасної смерті колеги Лариси Йосипівни РАЗУМОВСЬКОЇ, яка віддала роботі в закладі понад 11 років свого життя. "Невимовний біль заполонив наші душі. .. Не можемо повірити, що такої чуйної, життєрадісної людини, завжди готової підставити своє плече більше немає з нами..... Висловлюємо щирі співчуття рідним сину Владиславу, доньці Таї, внучкам Ірі і Каті та всім близьким, рідним... Кріпіться".

18:18 28.12.2020

УМІЛІ РУКИ НАШИХ ДІТЕЙ

Ошатна ялинка, іграшки, яскраві вогники, цукери, Святий Миколай - все це довгоочікувана казка для усієї малечі.

18:03 28.12.2020

СУМУЄМО І СПІВЧУВАЄМО

Відділ освіти Нехворощанської ОТГ, колектив Андріївського закладу дошкільної освіти глибоко сумують з приводу смерті технічної працівниці ЗДО «Дзвіночок»

08:34 28.12.2020

ВІТАЄМО!

Сьогодні день народження святкує директор Лівенського НВК Лідія Іванівна ЮРЧЕНКО.

10:10 25.12.2020

ШАНОВНІ БАТЬКИ І ДІТИ!

Настають Новорічно-Різдвяні свята. Вони повинні пройти весело, цікаво, радісно, без прикрощів. Для того слід ретельно дотримуватись простих правил протипожежної безпеки. Будь ласка, бережіть себе, своє майно і своє здоров'я!

09:12 24.12.2020

ВІТАЄМО!

24 грудня день народження святкує директор маячківського закладу дошкільної освіти «Перлинка» Тетяна Василівна РОЗНІР.

08:25 24.12.2020