ВІТАЄМО!

Сьогодні день народження святкує завідувачка Нехворощанським ЗДО «Сонечко» Людмила Миколаївна ГАНЗІЙ.

07:50 12.02.2021

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Педагогічна когорта нашої громади хоче нагадати Вам, що такі чарівні слова, як «доброго дня», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», вперше пізнаються дітьми вдома. Якраз із Вами Ваші діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів.

17:38 29.01.2021

ТЕМАТИЧНІ УРОКИ

Сьогодні у Соколовобалківському ЗЗСО І-ІІІ ст. були проведені історичні години пам’яті, приурочені подвигу Героїв Крут. Вони пройшли під гаслом: «Хто не знає свого минулого – не вартий свого майбутнього».

17:35 29.01.2021

ВІДКРИТТЯ РЕСУРСНОЇ КІМНАТИ

В ОЗ "Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" на 3 поверсі відкрито ресурсну кімнату, у якій навчаються і відпочивають четверо здобувачів освіти з особливими потребами. Ресурсна кімната складається з навчальної, ігрової, соціально-побутової зон та зони відпочинку. Там діти можуть розвивати найпростіші життєві навички, вчитися, відпочивати, гратися.

17:16 29.01.2021

29 січня - День Героїв Крут

Уже багато років поспіль учні та вчителі закладів загальної середньої освіти вшановують відвагу, вічну пам’ять Героїв Крут, які загинули, боронячи рідну землю для того, щоб кожний громадянин України згадав за що він любить свою країну, свою рідну землю; і кожен усвідомив, за що боролися ті відважні юнаки і заради чого пожертвували своїм життям.

09:19 29.01.2021

"МИ НЕ ЗАБУЛИ ГОЛОКОСТ"

У Маячківському ЗЗСО І-ІІІ ст. ця тема присвячувалася Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту, який відзначається у всьому світі 27 січня. Учні та вчителі упродовж тижня:

08:41 28.01.2021

ДО ЮВІЛЕЮ П.ТИЧИНИ

27 січня з нагоди 130 річниці з дня народження П.Г. Тичини вчителі української мови та літератури Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Романченко Т.М. та Яхно К.Г. разом з учнями організували книжково-ілюстративну виставку "Читаю душі ваші, наче книги" та провели літературну вікторину-подорож "Дивний мрійник з очима дитини".

08:38 28.01.2021

СОКОЛОВОБАЛКІВСЬКА ШКОЛА ПОВІДОМЛЯЄ

Поки учні вчилися дистанційно, працівники школи робили все, щоб покращити умови для дітей та приготували сюрприз. Відсьогодні у школі запрацювала нова ресурсна кімната/гімнастична зала.

14:08 25.01.2021

ШКІЛЬНА ОБНОВКА

Поки і діти, і вчителі натхненно працюють онлайн та бачаться через монітори своїх комп’ютерів, у Соколовобалківській школі кипить робота.

17:08 22.01.2021